کنسرت ایرج در شیراز بعد از ۲۰ سال (حسین خواجه امیری)

کنسرت ایرج در شیراز بعد از ۲۰ سال

کنسرت ایرج در شیراز به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر جدید ایرج یکی از خوانندگان صاحب سبک موسیقی ایران است و آثار معروف این خواننده می توان به نیاز، غزل خوان، پرنده، گل من، پیرهن صورتی، گلدون بی گل و… اشاره کرد که در طی این سال ها بسیار مورد استقبال مخاطبان بوده است.کنسرت ایرج در شیراز بعد از ۲۰ سال

“خواننده ایرانی”

حسین خواجه‌امیری در جشنواره موسیقی فجر شیراز روی صحنه می‌رود.حسین خواجه امیری (ایرج) بعد از ۲۰ سال، با اجرا در جشنواره موسیقی فجر با چندنسل مخاطب خود در شیراز دیدار می‌کند.

کنسرت حسین خواجه امیری در تاریخ ۱ بهمن در تالار مجموعه رفاهی دانشکده شیراز برگزار خواهد شد. در این کنسرت امیراحسان فدایی استاد را همراهی می‌کند.

نیما نورمحمدی بعنوان رهبرارکستر و محمد بکرانی بعنوان مدیر گروه ارکستر خواجه امیری بزرگ را همراهی می‌کنند.

در این جشنواره خوانندگانی چون علیرضا افتخاری، سالار عقیلی، محمد معتمدی، محمد علیزاده، بابک جهانبخش و امیرعباس گلاب حضور دارند.

پهلوان آواز ایران با اشاره به برگزاری کنسرت در جشنواره موسیقی فجر شیراز گفت: «همیشه شیراز برای من پر از خاطرات خوب بوده و خوشحالم که امسال در جمع مردم هنرپرور شهر شیراز هستم و بعد از دو دهه، افتخار اجرای کنسرت دارم.»

این اجر در قالب جشنواره فجر به همت انجمن موسیقی شیراز و باهمکاری موسسه نت هشتم به مدیریت محمد بکرانی برگزار می‌شود.

وی یکی از خوانندگان صاحب سبک موسیقی ایران است و آثار معروف این خواننده می توان به نیاز، غزل خوان، پرنده، گل من، پیرهن صورتی، گلدون بی گل و… اشاره کرد که در طی این سال ها بسیار مورد استقبال مخاطبان بوده است.

“خواننده خارجی”

حسین خواجه امیری در دوران فعالیت خود بیش از ۲۰۰۰ آواز، تصنیف و بیش ۱۰۰ ترانه برای فیلم‌های فارسی اجرا کرده که آمار قابل توجهی در کارنامه هنری وی است./رسانه نوا 

شما اینجا هستید » صفحه اصلی خبر جدید , دنیای خوانندگان » کنسرت ایرج در شیراز بعد از ۲۰ سال (حسین خواجه امیری)
نظر شما !!
  1. حبیب الله قدس

    امثال ایرج ودیگر خوانندگان عزیز ایران سرمایه های موسیقی ایران هستند که متاسفانه بدلایل واهی از این سرمایه هاسالها بهرهبرداری نشد خوشحالم از این خبر امید وارم از اقای گلپا هم استفاده شود

  2. حسینی

    درود بر ایرج ودرود بر افتخاری خسروان واقعی آواز ایران