پخش سریال آشوب با بازیگری لیلا اوتادی در شبکه نمایش

پخش سریال آشوب با بازیگری لیلا اوتادی در شبکه نمایش

پخش سریال آشوب با بازیگری لیلا اوتادی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر جدید پخش سریال آشوب با بازیگری لیلا اوتادی در شبکه نمایش ,پخش سریال آشوب, سریال آشوب,سریال آشوب با بازیگری لیلا اوتادی,پخش سریال آشوب در شبکه نمایش,پخش سریال با بازیگری لیلا اوتادی, لیلا اوتادی, لیلا اوتادی در شبکه نمایش,آشوب,شبکه نمایش

 

سریال “آشوب” به کارگردانی کاظم راست‌گفتار و پخش شرکت تصویر دنیای هنر از یکم آذرماه وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود. همچنین برای جلوگیری از دانلود غیر قانونی این سریال امکانی فراهم شده که علاقه‌مندان به دانلود بتوانند این سریال را به صورت قانونی و حلال از سایت سلام سینما دانلود کنند.

سریال ۵ قسمتی “آشوب” به کارگردانی کاظم راست‌گفتار پربازیگرترین سریال سال است که داستان آن، در دهه ۱۳۲۰ می‌گذرد و مضمون اصلی آن در رابطه با بحران هنرمندان در آن روزگار است. اصل داستان این سریال مربوط به جوانی است که با نام مستعار آشوب در کافه‌های لاله‌زار خوانندگی می‌کند و این آشوب با آشوب‌های تاریخی و واقعی دهه ۱۳۲۰ تلفیق می‌شود و این شخصیت را به یک آشوب خوفناک و تهدید آمیز تبدیل می‌کند.

بازیگران:

کوروش تهامی،

لیلا اوتادی،

یکتا ناصر،

محمدرضا هدایتی،

فرهاد آئیش،

آتیلا پسیانی،

داریوش فرهنگ،

همایون ارشادی،

داریوش کاردان،

شهره لرستانی،

حبیب دهقان نسب،

آشا محرابی،

امیرحسین صدیق،

محمدرضا شریفی‌ نیا،

ارژنگ امیرفضلی،

نادر سلیمانی،

رامین ناصرنصیر،

نیما فلاح،

فخرالدین صدیق شریف،

رضا فیاضی،

سعید امیرسلیمانی،

رضا بنفشه خواه،

میرطاهر مظلومی،

پریا شمس،

غلامحسین لطفی،

مژگان غلامی،

بهرام سروری نژاد،

خسرو امیرصادقی،

امیرشروین امیرصادقی

سریال “آشوب” در ۵ هفته توزیع می‌شود و علاقه‌مندان به تماشای این سریال می توانند از طریق سایت سلام سینما اقدام به خرید و دانلود قانونی نمایند.

شما اینجا هستید » صفحه اصلی بازیگر لیلا اوتادی , خبر جدید , سینما و تلویزیون , سینما و تلویزیون ایران » پخش سریال آشوب با بازیگری لیلا اوتادی در شبکه نمایش