ماسک معجزه آسا با ماست برای موها

ماسک معجزه آسا با ماست برای موها

ماسک معجزه آسا با ماست برای موها  به گزارش   سرویس آرایشی و زیبایی  پایگاه اطلاع رسانی خبر جدید   ماسک جادویی با ماست برای ترمیم مو … برای شما کاربران عزیز گردآوری شده است که در ادامه مطلب می توانید با ماسک معجزه آسا برای ترمیم مو آشنا شوید پس با ما همراه باشید..

 

ماست اغلب برای نرم کردن مو استفاده می‌شود. اما پروتئین‌های ماست باعث می‌شوند از ایجاد مو خوره نیز جلوگیری شود. اسید لاکتیک آن نیز مو را مرطوب نگه می‌دارد. این ماده همچنین سرشار از بیوتین است که به ترمیم موهای آسیب دیده و درخشش آن کمک می‌کند.

 

ماست و سفیده تخم مرغ برای تقویت مو

 

اسید لاکتیک موجود در ماست به حفظ تعادل ph مو کمک می‌کند. پروتئین ماست نیز همان‌طور که گفته شد ساختار مو را تقویت می‌کند. یک سفیده تخم مرغ را به هم زده تا کف کند و با ماست ترکیب کنید. این ترکیب موها را نرم نیز خواهد کرد. هفته‌ای یک بار و هربار برای ۲۰ دقیقه این ماسک را روی موها بگذارید.

 

 

 

ماست و موز برای مقابله با وز شدن موها

 

وز شدن موها علاوه بر داشتن ظاهری ناآراسته، روند رشد مو را نیز مختل می‌کند. مواد موجود در ماست خشکی مو و وز شدن از پی آن را از بین می‌برند. یک موز کال را بخوبی له کرده و با میزان لازم ماست پر چرب ترکیب کنید. این ترکیب را دو بار در هفته و هر بار برای

۲۰ دقیقه به موها بزنید.

 

 

 

ماست و روغن زیتون برای نرم کنندگی

 

یک قاشق غذا خوری روغن زیتون را با یک لیوان ماست ترکیب کنید. پس از شامپو کردن موها این ماسک را برای ۲۰ دقیقه روی موها بگذارید. سپس مو‌ها را با آب گرم مخلوط با مقداری آب لیمو بشویید.

شما اینجا هستید » صفحه اصلی آرایشی و زیبایی , خبر جدید » ماسک معجزه آسا با ماست برای موها