علاقه شدید نیکی کریمی به صحبت های خانم اپرا وینفری + فیلم

علاقه شدید نیکی کریمی به صحبت های خانم اپرا وینفری + فیلم

علاقه شدید نیکی کریمی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر جدید نیکی کریمی بازیگر زن ایرانی با ابراز علاقه شدید به صحبت های اپرا وینفری .که بیان کرد .همیشه از صحبت های خانم اپرا وینفری لذت بردم . فکر کنم حدود پانزده سال پیش که به همراه خانم میلانی و طایرپور دعوت شدیم به برنامه اش و از نزدیک دیدیمش تا الان..

 

 

بازیگران ایرانی

اما حرفی که دیشب در مراسم گلدن گلاب زد حرف مهمی بود .

درباره انچه که در چند ماه گذشته بعد از ماجرای واینشتاین دایم راجع به ان گفتند و نوشتند .

گفت دوران جدیدی اغاز شده که به زودی دیگر از هش تگ می تو لازم نباشد کسی استفاده کند .

با وجود زنانی که امدند و گفتند . گفتند از ظلمی که به انها شد و اینکه دیگر قدر و ارزش خود را می دانند و نمیگذارند کسی در سکوت اذیتشان کنند.

جنبش open up , یا بلند حرف بزنید و واقعیت را بگویید .

این باعث شد که دیگر خیلی ها مراقب باشند و نتوانند دنبال قربانیانی بگردند و انها را قربانی کنند .

اما واقعیت این است که کماکان فقط تجاوز یک بعد ندارد بلکه روزانه شمار بسیاری از زنان مورد تجاوز کلامی مردان قرار می گیرند .

مردانی که با ذهن دانای کل و عاقل ماب فکر می کنند می توانتد هر انچه دوست دارند را راجع به هر زنی حالا در هر مناسبتی که با او دارند بیان کنند.

می دانید که این در مورد همه اقایان صادق نیست و مردان با فرهنگ و با شعور بسیار زیادی هم در کار و هم در جامعه می شناسم که بسیار برایشان احترام قایلم .

مردانی که خود سردمدار این حرف هستند و برای حق خانم ها تلاش می کنند .

اما متاسفانه تا زن ها سکوت کنند و فکر نکنند اگر حرف بزنند مثلا کارشان را از دست می دهند ،

همین اوضاع و احوال ادامه خواهد داشت . و این همه جای جهان صدق می کند چه برای یک خانم ایرانی، چه انگلیسی و چه هر کشور دیگری .

شما اینجا هستید » صفحه اصلی خبر جدید , دنیای بازیگران , کلیپ جدید » علاقه شدید نیکی کریمی به صحبت های خانم اپرا وینفری + فیلم