شکیرا خواننده معروف زندانی شد

شکیرا خواننده معروف زندانی می شود!

شکیرا خواننده معروف زندانی شد! به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر جدید  شکیرا خواننده معروف زندانی می شود!,شکیرا,شکیرا خواننده معروف,شکیرا خواننده زندانی می شود,شکیرا زندانی می شود,شکیرا خواننده معروف زندانی شد,شکیرا زندانی شد,خواننده معروف زندانی شد,شکیرا همسر پیکه زندانی می شود!

شکیرا حدود ۵ سال مالیات درآمد خود را پرداخت نکرده است و این مدت طولانی حکم سنگینی برایش خواهد داشت.

بعداز لیونل مسی و برخی چهره های مشهور دیگر این بار نوبت به شکیرا رسیده است که به دلیل تخلف مالیاتی راهی دادگاه شود .براساس گزارشات مرکز مالیات اسپانیا و وکیل رسیدگی به تخلفات مالیاتی در این کشور شکیرا حدود ۵ سال مالیات درآمد خود را پرداخت نکرده است و این مدت طولانی حکم سنگینی برایش خواهد داشت.

تخلف و فرارا مالیاتی شکیرا خواننده زن اسپانیایی

به گزارش دیلی استار وکیل سازمان مالیات گفت :طول و مدت زمان تخلف مالیاتی شکیرا مطمئنا برای او جریمه سنگینی به همراه خواهد داشت به طوریکه براساس قانون فرار مالیاتی برای پرونده ی او حکم زندان و جریمه قابل توجه را شامل می شود .در حقیقت پرونده های مشابه خواننده مشهور به جریمه حبس و جریمه نقدی ختم شده است که احتمالا برای او هم چنین وضعیتی پیش خواهد آمد. آنها گفتند که او باید مالیات درآمد جهانی و حاصله از فعالیت های خارج از کشور را که نزدیک به میلیون ها دلار است پرداخت کند.

/نمناک

شما اینجا هستید » صفحه اصلی خبر جدید , دنیای خوانندگان » شکیرا خواننده معروف زندانی شد
نظر شما !!
 1. محمدبختیاری معروف به نویسنده ماسالی

  salam eshgham mibosamet
  t:09112828916

 2. محمدبختیاری معروف به نویسنده ماسالی

  عشقم شکیراجون.لباتوبخورم وبغلت کنم.
  بکنمت تاته.
  tel:+989112828916