تصادف خونین اتوبوس مسافربری با ۲۷ نفر کشته

تصادف خونین اتوبوس مسافربری با ۲۷ نفر کشته

تصادف خونین اتوبوس مسافربری با ۲۷ نفر کشته  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر جدید   تصادف خونین امروز افراد زیادی را قربانی کرد . و وضعیت تعدادی از زخمی ها هم بسیار وخیم اطلاع داده شده است.بسیاری از اجساد افراد این اتوبوس که حامل ۵۴ نفر مسافر بود….

تصادف شدید یک دستگاه اتوبوس مسافربری در استان جاوه غربی اندونزی دستکم ۲۷ نفر کشته و ۱۸ نفر مجروح به جای گذاشت.این حادثه درنزدیکی روستای سیسنانگ از منطقه سوبانگ استان جاوه غربی اندونزی در جنوب جاکارتا پایتخت اندونزی رخ داد. ‘سوبانگ ‘ یکی از مسئولان پلیس منطقه درگزارش اولیه ای از این سانحه گفت :این اتوبوس پس از تصادف با یک دستگاه موتورسیکلت واژگون و با یک تپه برخورد کرد و اکثر قربانیان در دم جان باختند.

تصادف خونین اتوبوس مسافربری,اتوبوس مسافربری,اتوبوس,تصادف خونین اتوبوس,تصادف اتوبوس,تصادف خونین,تصادف خونین اتوبوس مسافربری با 27 نفر کشته,,

تصادف خونین اتوبوس مسافربری,اتوبوس مسافربری,اتوبوس,تصادف خونین اتوبوس,تصادف اتوبوس,تصادف خونین,تصادف خونین اتوبوس مسافربری با ۲۷ نفر کشته,,

طبق این گزارش حادثه مرگبار امروز تعداد زیادی قربانی داشت و وضعیت تعدادی از مجروحان نیز بسیار وخیم اعلام شده است.بسیاری از اجساد قربانیان این اتوبوس که حامل ۵۴ نفر مسافر بود، در اثر شدت ضربه به اطراف پرتاب شده و پلیس این منطقه را برای یافتن اجساد یا افراد مجروح احتمالی بسته است.گزارش بیمارستان محلی سوبانگ نیز دراین زمینه حاکی است اکثر مجروحان دچار شکستگی های شدید در اعضای مختلف بدن ازجمله دست، سر و پا شده اند.

طبق این گزارش ، حدود ۴۰ نفر از مسافران این اتوبوس گردشگران بودند .راننده این اتوبوس که جراحات سطحی برداشته توسط نیروهای پلیس دستگیر شد.حوادث جاده ای در اندونزی بسیار رایج است، اکثر اتوبوس ها و قطارهای این کشور قدیمی هستند و عمدتا به خوبی نگهداری نمی شوند.طبق گزارش رسانه های آسیایی روزانه حدود ۴۰۰ نفر در اثر حوادث جاده ای وشهری در اندونزی با جمعیت بیش از ۲۶۰ میلیون نفر کشته یا به شدت مجروح می شوند.

آمار قربانیان حوادث رانندگی این کشور درسال گذشته بیش از ۳۰ هزار نفر و مجروحان این گونه حوادث افزون بر ۱۳۰ هزار نفر بوده است.در ماه جولای سال گذشته میلادی( مرداد۹۶) ۱۰ نفر مسافر از جمله یک گردشگر اتریشی و یک کودک ۱۲ ساله دراثر تصادف اتوبوس گردشگران خارجی هنگام خروج از جزیره بالی دراستان جاوه شرقی اندونزی کشته شدند.

شما اینجا هستید » صفحه اصلی حوادث , خبر جدید » تصادف خونین اتوبوس مسافربری با ۲۷ نفر کشته