بیوگرافی نیکی محرابی همسر یعقوب کریمی +عکس

بیوگرافی نیکی محرابی همسر یعقوب کریمی +عکس

بیوگرافی نیکی محرابی همسر یعقوب کریمی  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر جدید  بیوگرافی نیکی محرابی همسر یعقوب کریمی بازیکن ایرانی نیکی محرابی بازیگر که با تازگی وارد عرصه بازیگری شده است و به تازگی با بازیکن سابق استقلال ازدواج کرده است.

بیوگرافی نیکی محرابی,پایگاه اطلاع رسانی خبر جدید,بیوگرافی نیکی محرابی همسر یعقوب کریمی, نیکی محرابی همسر یعقوب کریمی بازیکن ایرانی,نیکی محرابی ,نیکی محرابی بازیگر,زندگینامه نیکی محرابی,نیکی محرابی بازیگر زن ایرانی,نیکی محرابی با بازیگری در سریال گسل,

بیوگرافی نیکی محرابی,پایگاه اطلاع رسانی خبر جدید,بیوگرافی نیکی محرابی همسر یعقوب کریمی, نیکی محرابی همسر یعقوب کریمی بازیکن ایرانی,نیکی محرابی ,نیکی محرابی بازیگر

زندگینامه نیکی محرابی

نیکی محرابی بازیگر زن ایرانی متولد ۹ شهریور سال ۱۳۷۰ می باشد.

 

ازدواج بازیگر نیکی محرابی با بازیکن استقلال

ازدواج بازیگر نیکی محرابی با بازیکن استقلال

نیکی محرابی با بازیگری در سریال گسل به شهرت رسید . سریال گسل چند قبل با حاشیه جالبی همراه بود که برای چند روز در رسانه ها خبر ساز شد و آن دیالوگ عجیبی بود که در یکی از قسمت ها از زبان یکی از کاراکترهای آن گفته شد. دیالوگ مذکور این بود: «چای سمی‌ات رو بخور برو تو استخر بمیر، فکر کنند تو استخر سکته کردی مُردی»

ازدواج بازیگر نیکی محرابی با بازیکن,پایگاه اطلاع رسانی خبر جدید,ازدواج بازیگر نیکی محرابی با بازیکن استقلال

جملاتی که یکی از شخصیت‌های منفی، به یک شخصیت منفی (یا خاکستری) دیگر ابراز می‌کند. بلافاصله پس از پخش این قسمت از گسل، تعدادی از رسانه‌ها به سکانس مورد نظر پرداخته و این بخش را یک سکانس کاملاً سیاسی عنوان کردند. تحلیلی که با توجه به برخی دیالوگ‌های قبلی گسل این گمانه‌زنی را تقویت می‌کرد که نویسندگان و کارگردان این سریال، منظورشان اشاره به همان اتفاق بوده است.

ازدواج بازیگر نیکی محرابی با بازیکن استقلال

 

 

 

شما اینجا هستید » صفحه اصلی بیوگرافی ها , خبر جدید » بیوگرافی نیکی محرابی همسر یعقوب کریمی +عکس