اظهارات جنجالی خواننده عماد طالب زاده + عکس

اظهارات جنجالی خواننده عماد طالب زاده + عکس

اظهارات جنجالی خواننده عماد طالب زاده  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر جدید عماد طالب زاده خواننده موسیقی پاپ درباره وضعیت موسیقی پاپ گفت: با ظهور و بروز نسل جدید در موسیقی هر ساله تعدادی خواننده تازه وارد بازار شده و فعالیت می کنند.اظهارات جنجالی خواننده عماد طالب زاده + عکس

به مرور زمان از این تعداد عده ای گلچین شده، عده ای ماندگار می شوند و عده ای نیز فعالیتشان کمرنگ شده و آثارشان کمتر شنیده می شود.

وی در همین راستا افزود: من نسبت به این وضعیت نه جبهه می گیرم و نه ناراحت هستم چون بسیاری از این افراد خوب کار می کنند.

بسیاری از خوانندگان فعالیت هنرمندانه‌ای دارند و زحمت می کشند. هنرمندی که مردم او را بپذیرند قابل احترام است چون ویژگی هایی برای رسیدن به موفقیت داشته که مخاطب و هوادارش شده اند.

این خواننده موسیقی پاپ درباره افزایش دانلود غیرمجاز قطعات موسیقی اظهار کرد: نمی توانیم در برابر چنین وضعیتی اعتراضی داشته باشیم. اگر قانون کپی رایت لحاظ شود علاوه بر اصلاح وضعیت فعلی، در آمد خواننده تامین خواهد شد یعنی خواننده با موفقیت حتی یک اثر درآمد زیادی کسب می کند.

همچنین وجود قانون کپی رایت باعث می‌شود کاربران برای هر قطعه دانلودی هزینه ای را پرداخت کنند، این هزینه بین شاعر، آهنگساز، تنظیم کننده، تهیه کننده و خواننده آن اثر تقسیم خواهد شد.

اظهارات جنجالی خواننده عماد طالب زاده با اشاره به تاثیر دستگاه های دیجیتال موسیقی در تولیدات امروز توضیح داد: پیشرفت در علم گاهی آسایش و آرامش در کار یا زندگی به همراه دارد و گاهی نیز ممکن است آسایش و آرامش را از بین ببرد.

با پیشرفت موسیقی الکترونیک و علمی نوازنده ها در بسیاری مواقع به واسطه نواختن سازهای الکترونیک به جای ساز زنده قطعه ای با کارایی راحت تر ساخته اند اما کیفیت موسیقی از لحاظ هنری و حسی کمتر شده و این در حالی است که صدابرداری و میکس آن با کیفیت تر شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون در برگزاری کنسرت با خللی روبرو نشده است تاکید کرد: اگر از رابطه های کاری و آدم هایی که با آنها همکاری می کنید توقع نداشته باشید، آنگونه که هستند و به کار خود تخصص دارند با آن ها تعامل داشته باشید و انتظارات خود را بر آن اساس بسازید مشکلی در عرصه هنری پیش نخواهد آمد.

اظهارات جنجالی خواننده عماد طالب زاده خواننده قطعه “همه چی آرومه” خاطر نشان کرد: تلاش و زحمات زیادی برای خلق یک اثر موسیقی صرف می شود. این تلاش باعث جذب هواداران آن قطعه یا خواننده خواهد شد.

گاهی برخی از وجود ابتذال در موسیقی می گویند ولی من اعتقاد دارم ابتذال در موسیقی وجود ندارد بلکه سلایق مختلف است. یعنی همان قطعه ای که از نگاه یک نفر مبتذل است از دیدگاه شخص دیگر ممکن است اثر خوبی باشد.

شما اینجا هستید » صفحه اصلی خبر جدید , خواننده مرد , دنیای خوانندگان » اظهارات جنجالی خواننده عماد طالب زاده + عکس