از سخن لیلا حاتمی در برلین تا شکایات علیه او و واکنش شدید عبدالرسول مرتضوی جانباز جنگ تحمیلی

از سخن لیلا حاتمی در برلین تا شکایات علیه او و واکنش شدید عبدالرسول مرتضوی جانباز جنگ تحمیلی

از سخن لیلا حاتمی در برلین تا شکایات علیه او   به گزارش  سرویس سیاسی  پایگاه اطلاع رسانی خبر جدید  واکنش شدید عبدالرسول مرتضوی جانباز جنگ تحمیلی  همان‌گونه که امام خمینی حق داشتند در پاریس از وضعیت ایران سخن بگویند، لیلا حاتمی هم محق است در هر کجای جهان از مردمش دفاع کند!
.
پس از انتشار ویدیوهایی از مادر و خواهر شهدای مدافع حرم، که در آن اعلام کرده بودند به دلیل صحبت‌های لیلا حاتمی در جشنواره برلین از او شکایت می‌کنند، عبدالرسول مرتضوی جانباز جنگ تحمیلی با انتشار ویدیویی به افرادی که قصد شکایت از لیلا حاتمی را دارند پاسخ داد.
.
این جانباز در ویدیویی که منتشر کرده می‌گوید:
.
من نه پدر یا مادر شهید بلکه خود شهید عبدالرسول مرتضوی هستم که خدا خواست زنده بمانم تا در چنین روزی به مادر شهید حسن قاسمی دانا و سایر خویشاوندان شهدا خاطر نشان کنم که ما برای عزت هیچ نظام ستم پیشه‌ای شهید نشدیم، بلکه برعکس برای مقابله با ظلم، تجاوز و استبداد جان باخته‌ایم.
.
من از دیار باقی به دنیای فانی برگشتم تا بگویم حق آزادی بیان جغرافیا نمی‌شناسد و همان‌گونه که امام خمینی در پاریس حق داشت درباره وضعیت ایران سخن بگوید، لیلا حاتمی هم محق است در هر کجای جهان که صلاح دید از مردمش دفاع کند.
.
من آمده‌ام که بگویم “متاسفم در کشور من اعتراض به قیمت جان مردمان تمام می‌شود.”

.

خبرهای دیگر  لیلا حاتمی

عکس جدید و بی هوای لیلا حاتمی,عکس لیلا حاتمی,عکس جدید لیلا حاتمی,لیلا حاتمی,عکس بی هوای لیلا حاتمی,تصاویر جدید و بی هوای لیلا حاتمی,تصاویر جدید لیلا حاتمی
شما اینجا هستید » صفحه اصلی خبر جدید , سیاسی » از سخن لیلا حاتمی در برلین تا شکایات علیه او و واکنش شدید عبدالرسول مرتضوی جانباز جنگ تحمیلی
نظر شما !!
  1. لیلی

    برادرمن
    هدف مهمه
    هدف امام(ره)کجاو…!

    خدا هممونو عاقبت بخیر کنه