آخرین دیدار حسین جهانی و همسرش در نفتکش سانچی

آخرین دیدار حسین جهانی و همسرش در نفتکش

آخرین دیدار حسین جهانی و همسرش در نفتکش به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر جدید حسین جهانی و همسرش,آخرین دیدار این زن با شوهرش در کشتی نفتکش,آخرین سلفی زن و شوهر در کشتی سانچی,آخرین سلفی حسین جهانی و زنش در کشتی نفتکش سانچی,آخرین دیدار حسین جهانی و همسرش,پایان پیوند این مرد با همسرش در کشتی سانچی,لحظه پایان جدایی این زن با شوهرش +عکس

 “حوادث”

حسین جهانی افسر دومی بود که در کشتی نفتکش سانجی جمهوری اسلامی ایران در حادثه برخورد این دوکشتی درگذشت. آخرین دیدار حسین جهانی و همسرش در کشتی سانچی که آخرین سلفی مرد با همسرش بود . افسر دوم حسین جهانی هل آباد در کنار همسرش خانم ساقی فعال هل آباد که اهل استان اردبیل که در کشتی سانچی پیوندی ابدی یافتند.

شما اینجا هستید » صفحه اصلی حوادث , خبر جدید » آخرین دیدار حسین جهانی و همسرش در نفتکش سانچی
نظر شما !!
 1. خرید بند اپل واچ

  و تنها چیزی که همیشه به دنبال ما می اید مرگ هست. پس واحد زمان خود را به ثانیه تبدیل کنیم و از لحظات درست استفاده کنیم. روح او و تمامی رفتگان در کشتی شاد باد و صبر برای بازماندگان.

 2. پریسا جهانی

  این عکس مزبوط به کشتی نیست لطفا ندونسته چیزی بیلن نکنید ی پیاده روی تو خیابانهای رشت هست. اخرین عکسشون همونیه که با لباس فرم رو کشتی انداختن.

 3. پریسا جهانی هل آباد

  این عکس مزبوط به کشتی نیست لطفا ندونسته چیزی بیلن نکنید ی پیاده روی تو خیابانهای رشت هست. اخرین عکسشون همونیه که با لباس فرم رو کشتی انداختن.

 4. پریسا جهانی هل آباد

  این لباس آخرین کادوی تولد برادرم حسین بود قبل از رفتن به کشتی

 5. پریسا جهانی هل آباد خواهر افسر دوم

  این لباس آخرین کادوی تولد برادرم حسین بود قبل از رفتن به کشتی

  • khabarjadide

   سلام خواهر عزیز بهتون تسلیت عرض می کنم امیدوارم غم آخرتون باشه. خدا رحمت کنه همه جان باختگان این حادثه تلخ..

 6. حمید اسدشیر

  سلام و عرض تسلیت به خانواده شهید حسین جهانی عزیز که هم خدمتی من در پادگان حسن رود انزلی بودن و همسر بزرگوارشون.شهید حسین جهانی یکی از مقسم های آشپزخانه پادگان بود هیچوقت لبخندها و خوش اخلاقی های ایشون رو فراموش نمیکنم.انشاء الله این دو زوج شهید با حضرت علی(ع)و حضرت فاطمه(س)محشور شوند.

 7. هادی خان نژاد

  خدا بیامرزه حسین جهانی هل آباد و همسر محترمشون و من ایشون و میشناختم واقعا بی نظیر بود خیلی مودب خیلی با شخصیت خیلی جنتلمن بود همسرشونم مثل خودشون بود هر دو عاشق هم بودن واقعا حیف شدن فقط میشه افسوس خورد و براشون طلب آمرزش و غفران واسعه الهی خواست که خواه ناخواه دیر یا زود مقصد نهایی همه ما دنیای آخرت و مرگ سرنوشتی است محتوم برای همگان